אנו חברת ייעוץ העוסקת  בפיתוח ארגוני, שינוי ארגוני, פיתוח אישי ושינוי אישי. אנו עושים זאת באמצעות מגוון פתרונות המופיעים באתר.


למאגר השיטות המגוון שלנו אנו מוסיפים כל שנה כלים ותוכניות שאנו מפתחים בהתאם לצרכי ואתגרי החברות והארגונים בישראל, כדי לספק ללקוחותינו מענה ישים אמיתי ומדוייק..


המוניטין המלווה אותנו הושג בעזרת שיטת העבודה שלנו המבוססת על 5 עקרונות:

 
אולי אתר מנכ"ל החברה

1. אנחנו לא באים עם פתרונות מוכנים. אנחנו יוצרים את הפתרונות עם הלקוח. תוך דיאלוג וניתוח מקצועי אנו מגדירים יחד את צרכיו האמיתיים – הגלויים והסמויים של הלקוח  לפני תחילת הפעילות ויישום המשימות אצל  הלקוח.

2. אנחנו בחזית התחום – ייעוץ ארגוני הוא תחום שנחקר ומתפתח כל הזמן.  כדי לקיים דיאלוג מחשבתי עם הלקוח, עלינו להיות יועצים מנוסים בעלי השכלה של תואר שני לפחות  וניסיון בעבודה  תוך ארגונית, בעלי ידע מגוון וכל הזמן ללמוד ולהיות בחזית הידע של הייעוץ הארגוני.

3. אנחנו מאמינים ביצירתיות וגמישות מחשבתית – היועצים שלנו  מאומנים ובעלי כישורים " לצאת מהקופסא " ולחשוב אחרת כדי לבנות את הפתרונות הנכונים עם לקוחותינו.

4. אנחנו מוקפדים – דורשים מעצמנו דיוק בשלב התכנון. ככל שהתכנון יהיה איכותי, הביצוע יהיה מדויק וקצר.

 
5. אנחנו כיפיים בעבודה. – יועצי החברה מתאפיינים ככאלו שנעים  לעבוד אתם, הישיבות והפגישות אתנו גם שהם רציניות ביותר וממוקדות מטרה, הם נעימות ויוצרות חוויה חיובית.

השילוב של הקשבה משמעותית , בסיסים מקצועיים חזקים המאפשרים לראות את הלקוח באופן מערכתי, גמישות מחשבתית לצד נוקשות בתכנון והמצאות בחזית הידע בתחומינו – כל אלו יחד – יוצרים מכלול איכותי ואנושי  שהוא אנחנו, הנמצאים כאן בשביל לקוחותינו.